preskoči na sadržaj

Turistička i ugostiteljska škola Dubrovnik

ZAVRŠNI ISPIT

RASPORED OBRANE ZAVRŠNIH RADOVA ZA 4. A RAZRED – HTT

Ponedjeljak, 13. lipnja 2022. u 14:00 sati na adresi Garište

Ispitno povjerenstvo: Amalia Milohnić, Branka Gunjina, Jerko Glavinić

Ponedjeljak, 13. lipnja 2022.   

14:00 – 15:00

1. Vito Brkić
2. Ivan Daničić Kačić
3. Paula Jakobović
4. Mihael G. Kukuljica

Ponedjeljak, 13. lipnja 2022. 

15:00 – 16:00

5. Matko Plećaš
6. Antea Putica
7. Karla Radibratović
8. Nika Radinković

Ponedjeljak, 13. lipnja 2022.

16:00 – 17:00

9.   Marijana Brkić

10. Karla Burđelez

11. Luka Đivanović

12. Pave Kapetanić

Ponedjeljak, 13. lipnja 2022.   

17:00 – 18:00

13. Paula Mazić

14. Ana Miloglav

15. Bruno Muratti

16. Ines Papac

Ponedjeljak, 13. lipnja 2022.   

18:00 – 18:30

17. Leo Šimunović

18. Matija Vukas

Obrana radova za 4. B razred održat će se u četvrtak 9. lipnja 2022. godine u Garištu

Redoslijed obrana radova s početkom u 10:00 sati:

1. Magdalena Džidić

2. Glorija Lukačić i Karla Šantić

3. Lucia Matičević

4. Darija Milić

5. Nika Miloslavić

6. Nikolina Šilježar

7. Luka Zvono

 Redoslijed obrana radova s početkom u 11:40 sati:

1. Lea Anđušić

2. Ivona Čučka

3. Mihaela Dender

4. Matea Franušić

5. Noa Geiger

6. Antonia Kraljević

7. Fran Kužnin

8. Nika Prkačin

9. Stijepo Purin

10. Petra Vuknić

Povjerenstvo:    Matea Ban

Ante Kristić

Amela Obad

Obrane završnih radova za ucenike :

4. B razreda

Ema Martinovic,

Marija Jarak,

Emma Martinovic,

Hana Milosevic,

Anamaria Papac 

4. C razreda

Maro Đivić,

Antonio Limov,

Antonela Rodic,

Domenica Vukić

odrzat ce se 9. lipnja 2022. u 10:00 sati na lokaciji Garište.
Mentor: Ivana Luetic Hotko
Komisija: Sandra Bender i Jerko Glavinić

 

Raspored obrana završnih radova za 4.c smjera Hotelijersko-turistički tehničar u školskoj godini 2021/22.

Ispiti se održavaju u prostorima Škole na adresi Garište 3

Ispitno povjerenstvo:

Nikša Grabovac - mentor

Ivan Udženija

Sanja Dragojević

10.6.2022., petak u 8.15

  1. Antonija Brautović
  2. Mara Košta
  3. Toni Praštalo
  4. Nikolina Žarak
  5. Nikolina Tomaš

10.6.2022., petak u 9.30

  1. Petra Curić
  2. Josip Trković
  3. Paula Hrtica
  4. Ivana Puljić
  5. Ivana Menalo

 

Ispitno povjerenstvo:

Ivan Udženija - mentor

Nikša Grabovac

Sanja Dragojević

10.6.2022., petak u 10.45

  1. Mateo Baća
  2. Mirna Franušić
  3. Antea Grčić
  4. Lea Gugić
  5. Mato Kapović

10.6.2022., petak u 11.45

  1. Karlo Marčinko
  2. Katarina Rajković
  3. Petra Sušić
  4. Martina Uhodić
  5. Antonija Vodopija

Raspored obrane završnih radova – Ugostiteljsko posluživanje

4.d RAZRED – THK - Ponedjeljak, 13. lipnja 2022.

Ispitno povjerenstvo: Luka Šimunović, Ivica Eljuga, Ljiljana Prce

Usmena obrana završnog rada održat će se u zgradi škole, Garište 3.

Od 14.00 - 15:15

  1. Bruno Županović
  2. Marko Seper
  3. Lara Kakarigji
  4. Maura Ćorvila
  5. Elizabeta Batistić

Od 15.15 – 16:30

  1. Katija Gvozden
  2. Mihaela Žitković
  3. Ana Mijatović
  4. Anamarija Gašpar
  5. Antonio Pavlić
  6. Denis Kolić

3.e RAZRED – KONOBAR - Srijeda, 15. lipnja 2022.

Ispitno povjerenstvo: Ivica Eljuga, Ljiljana Prce, Luka Šimunović

Usmena obrana završnog rada održat će se u zgradi škole, Garište 3.

Od 14.00 - 15:15

  1. Lovro Grljević
  2. Borna Kalina
  3. Božidar Luka Ljepava
  4. Magdalena Marić
  5. Magdalena Milinović
  6. Antonio Mioč
  7. Karmela Vidak

Od 15.30 - 17:00

  1. Lea Bugarin
  2. Leon Dovijanić
  3. Niko Kovačić
  4. Antonio Kukrika
  5. Marija Martinović
  6. Goran Vasiljević
  7. Stjepo Zvono

 

OBRANA ZAVRŠNOG ISPITA ZA RAZREDE 3. e (SLASTIČARI), 3. F I 3. G (KUHARI), 3. H (TES) I 4. D IZ PREDMETA KUHARSTVO SA SLASTIČARSTVOM:

3. G - PONEDJELJAK 13. lipnja 2022. U 14 H GARIŠTE

Članovi povjerenstva: Maro Prizmić, Ivo Žeravica i Jana Gashi

 

3. H - PONEDJELJAK 13. lipnja 2022. U 13:30 H GARIŠTE

Članovi povjerenstva: Petra Brajković, Pero Lučić i Marija Bazdan

 

4. D - PONEDJELJAK 13. lipnja 2022. U 14 H GARIŠTE

Članovi povjerenstva: Marija Bazdan, Petra Brajković i Pero Lučić

 

3. F  - SRIJEDA 15. lipnja 2022. U 8 H KABINET KUHARSTVA

Članovi povjerenstva: Biljana Vučković, Maro Prizmić i Mijo Marušić

 

3. E  - SRIJEDA 15. lipnja 2022. U 13:00 H KABINET KUHARSTVA

Članovi povjerenstva: Petkana Sindik, Petra Brajković i Leo Ljubičić

 

 


OGLASNA PLOČA
Natječaji za radna mjesta
OBILJEŽAVANJE
Za razrednike
OBRASCI

 

 
www.postani-student.hr
www.ncvvo.hr
www.asoo.hr
www.azoo.hr
www.mzos.hr
 
www.zuts.hr
www.htz.hr
 
www.mint.hr

 

CMS za škole logo
Turistička i ugostiteljska škola Dubrovnik / Župska 2, HR-20000 Dubrovnik / ss-turisticka-ugostiteljska-du.skole.hr / ravnatelj@skole.hr
preskoči na navigaciju