Izdvojeno

/    /  Učenički servis

O B A V I J E S T

UČENICIMA, RODITELJIMA I POSLODAVCIMA

TURISTIČKA I UGOSTITELJSKA ŠKOLA DUBROVNIK obavlja poslove posredovanja za povremeni rad redovitih učenika u skladu s odredbama Pravilnika o obavljanju djelatnosti posredovanja pri zapošljavanju (NN 39/09 i NN 9/2011).

NASTAVA JE ZAVRŠILA, A VI ŽELITE RADITI?

Ništa jednostavnije. Stojimo vam na raspolaganju!
Sve što trebate učiniti je učlaniti se u UČENIČKI SERVIS Turističke i ugostiteljske škole Dubrovnik.

Postupak je vrlo jednostavan:
> Učlanjenjem dobijete iskaznicu učeničkog servisa koju trebate produžiti svake godine uz potvrdu da ste redoviti učenik škole koju pohađate.
> Ugovor o povremenom radu redovnog učenika dajete poslodavcu za mjesec u kojem ste radili.
> Po završetku posla potpisani ugovor vratite školi, a škola će vam izdati račun na kojem je naznačen neto iznos isplate.
> Nakon što poslodavac uplati novac na žiroračun škole, mi vam isti isplaćujemo u roku od 24 sata.

Zavrnite rukave i brzo na posao!!!

TELEFONSKI BROJ UČENIČKOG SERVISA ŠKOLE JE 640-413 !!!!
RADNO VRIJEME

Potrebno:
> fotografija (kao za pokaz)
> OIB (vaš i jednog roditelja)
> IBAN (žiroračun) bilo koje banke (na ime učenika)
> potvrda da ste redovan učenik škole koju pohađate (za svaku školsku godinu)

Jezici