> O školi  > Projekti

Multiplikacijsko događanje „Cultural knowledge and language competences as a means to develop the 21st century skills”

Autor: Administrator , 26. 5. 2021.

U srijedu, 2.6.2021.s početkom u 9.00 sati u prostorijama  Studentskog doma Dubrovnik, projektni nositelj  Erasmus + projekta„Cultural knowledge and language competences as a means to develop the 21st century skills” organizira multiplikacijsko događanje na kojem  će biti prikazan  rad trogodišnje suradnje partnera iz Latvije, Slovenije, Rumunjske,Češke i  Poljske. Cilj nam je predstaviti materijal i ukazati na mogućnosti koje platforma nudi osobito jer se odnosi na učenje stranih jezika temeljeno na sadržaju nematerijalne kulturne baštine spomenutih partnerskih zemalja uključujući i našu.

Ovo je izvrsna prigoda pokazati još jedan rezultat rada naše Škole  u sklopu Erasmus+ projekta  kako inovativno učiti o nematerijalnoj kulturnoj baštini i obogatiti znanje  jezika (EN, HR, FR, LV, SI, DE,  RO, HU,CZ i PL).