> O školi  > Projekti

Drugi sastanak Erasmus+ projekta Culture knowledge and language competences as a means to develop the 21st century skills

Autor: Administrator , 19. 4. 2019.

Drugi projektni sastanak Erasmus+projekta “ Culture and languages for all “ održan je u Dubrovniku od 15.do 17. travnja 2019.

Cilj sastanka bio je analizirati postojeće stanje provedbe projekta, ocijeniti rezultate O1 modula i raspraviti o potrebnim izmjenama na postojećem modulu te usuglasiti se o pripremnoj fazi za kreiranje novog modula O2. Budući da je prvo projektno razdoblje završilo krajem veljače  bila je to prigoda analizirati i administrativne stvari.

Prvi dan sastanka uključio je sastanak sa 6 nastavnica jezika iz TUSDU koje su iznijele svoje mišljenje o kreiranom O1 modulu koje je svaka partnerska organizacija imala napraviti- tri modula ukupno 18 modula. Tijekom prvog dana sastanka radilo se detaljno na analizi svakog modula te preporučene preinake su usklađene prema postojećim modulima.

U Dubrovniku se drugi dan sastanka  radilo na priprema kreairanja zadataka vezanih za modul O2 gdje je Zsuzsa Ajtony, rumunjski partner odgovoran za praćenje i nadzor modula O2 iznijela sve pripremne faze i prijedloge kako i na koji način pristupiti novom zaduženju svih partnera.

U srijedu, 17 travnja, svi su sudionici događaja bili upoznati sa zadacima i rokovima. Sljedeći sastanak na kojem će ključni zadatak biti predstavljanje rezultata i kontinuirana procjena rada na projektu, zakazan je za rujan u Poljskoj, u gradu Wroclowu.

Ova publikacija odražava isključivo stajalište autora publikacije i Komisija se ne može smatrati odgovornom prilikom uporabe informacija koje se u njoj nalaze.

Popis udžbenika  za školsku godinu 2019./2020. nalazi se na poveznici UDŽBENICI

« Studeni 2019 »