OBAVIJEST ZA UČENIKE KOJI SU UVJETNO UPISALI IV. GODINU THK- NASTAVAK OBRAZOVANJA

Autor: Administrator , 26. 10. 2015.

Učenici su uvjetno  upisani te  su u obvezi  sve  razlikovne  i  dopunske ispite  položiti do 29. kolovoza 2016. god. kako bi s početkom školske godine 2016./2017. počeli pohađati nastavu IV. razreda za zanimanje turističko-hotelijerski komercijalist.

Učenici su dužni u administraciji Škole na propisanom obrascu prijaviti polaganje ispita do 05. u mjesecu, a ispiti će se održavati u posljednjem tjednu tekućeg mjeseca s iznimkom u mjesecu srpnju i kolovozu 2016. god.  za  koje će  rokovi  biti objavljeni  na oglasnoj ploči i mrežnim stranicama škole.

Učenici imaju pravo polagati svaki dopunski ili razlikovni ispit tri puta.

Popis dopunskih i razlikovnih ispita za smjer (naknadno će biti objavljeni termini održavanja ispita i konzultacija):

IV. razreda za zanimanje turističko-hotelijerski komercijalist.

Učenici imaju pravo polagati svaki dopunski ili razlikovni ispit tri puta.

KUHAR I SLASTIČAR

DOPUNSKI ISPITI:  (informacije o sadržaju svakog dopunskog ispita učenica će dobiti na                                                     konzultacijama s predmetnim nastavnikom)

1. Hrvatski jezik – za I. razred -  Petra Jelača

2. Hrvatski jezik – za II. razred – Petra Jelača

3. Hrvatski jezik – za III. razred – Petra Jelača

4. Engleski jezik, I. strani jezik – za I. razred –  Ana Memed

5. Engleski jezik, I. strani jezik – za II. razred – Ana Memed

6. Engleski jezik, I. strani jezik – za III. razred – Ana Memed

7. Njemački jezik/Francuski jezik, II. strani jezik – za I. razred – Vesna Obradović/Marina Kristić Kulušić

8. Njemački jezik/Francuski jezik, II. strani jezik – za I. razred – Vesna Obradović/Marina Kristić Kulušić

9. Njemački jezik/Francuski jezik, II. strani jezik – za I. razred – Vesna Obradović/Marina Kristić Kulušić

10. Gospodarska matematika –za I. razred- Josipa Nikolić

11. Gospodarska matematika –za II. razred- Josipa Nikolić

12. Gospodarska matematika –za III. razred- Josipa Nkolić

13. Povijest – za II. razred – Tihana Benković

14. Ugostiteljsko posluživanje – za III. razred – Ljiljana Prce

RAZLIKOVNI ISPITI:

1. Poslovno dopisivanje – za I. razred -  Ante Kristić

2. Poslovno dopisivanje – za II. razred -  Ante Kristić

3. Statistika – za III. razred – Sandra Bender

4. Knjigovodstvo – za III. razred – Sandra Bender

5. Gospodarsko pravo – za II. razred -  Dubravka Vidlička

6. Poslovna psihologija s komunikacijom – za III. razred – Maris Kutanjac

7. Turistički zemljopis - za III. razred – Stanka Veraja

Učenici su dužni do 29. kolovoza 2016. god. u dogovoru sa stručnim učitelje odraditi praktičnu nastavu.

Priloženi dokumenti:
4._godina_THK_-_dopunski_i_razlikovni_ispiti_2015..pdf (135.67 KB)

NOVO! U prilogu se nalazi popis udžbenika za Turističku gimnaziju, 3. i 4. razred

Dopuna:
PREHRANA I POZNAVANJE ROBE, udžbenik za 1. i 2. razredu THK, 1. razred HTT, konobare i kuhare  sve tri godine.

Šifra: 020854
Autor: TANAY,HAMEL