Izdvojeno

You may like:

/    /  Upisi
Upisi – obavijest

Natječaj za upis u I. razred školske godine 2023./2024. – jesenski rok:

DOSTAVA DOKUMENATA

28. – 29.8.2023. U VREMENU OD 9.00 DO 11.00 sati

Popis dokumenata koji su uvjet za upis u određeni program obrazovanja Turističke i ugostiteljske škole Dubrovnik :

1) Upisnica (obvezno za sve učenike) – dostavlja se elektronski putem srednje.e-upisi.hr ili dolaskom u školu na propisani datum
2) Potvrda liječnika školske medicine – dostavlja se putem elektronske pošte na mail adresu administracija@tusdu.hr ili dolaskom u školu na propisani datum/vrijeme za smjerove:
Konobar
3) Liječnička svjedodžba medicine rada – dostavlja se putem elektronske pošte na mail adresu administracija@tusdu.hr ili dolaskom u školu na propisani datum/vrijeme za smjerove:
Kuharski tehničar
Slastičar

NATJEČAJ – UPISI JESENSKI ROK

2) Potvrda liječnika školske medicine – dostavlja se putem elektronske pošte na mail adresu administracija@tusdu.hr ili dolaskom u školu na propisani datum/vrijeme za smjerove:
HTT
THK
Konobar
3) Liječnička svjedodžba medicine rada – dostavlja se putem elektronske pošte na mail adresu administracija@tusdu.hr ili dolaskom u školu na propisani datum/vrijeme za smjerove:
Kuharski tehničar
Kuhar
Slastičar
Natječaj za upis učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2023./2024.

Priloženi dokumenti:

Natječaj za upis u I. razred, šk.god. 2023./2024.

Napomena:

Provjera predznanja engleskog jezika odnosi se samo na učenike koji se nisu obrazovali u sustavu RH.

Obavijest

Postupak prijave u aplikaciju e-upisi.hr i druge korisne informacije možete naći na stranici http://srednje.e-upisi.hr/

Jezici