> Obavijesti

U Valamar Dubrovnik Presidentu maturanti uz svjedodžbu dobili i Godišnjak dubrovačkih maturanata

Autor: Administrator , 26. 6. 2014.

Turistička i ugostiteljska škola nastoji svojim maturantima podijeliti svjedodžbe u dubrovačkim visokokategornicima. To niti malo ne čudi, obzirom da škola obrazuje stručni kadar koji će dubrovačkom turizmu i ugostiteljstvu svojim znanjem i zalaganjem i više nego dobro doći. Garancija su to brojne nagrade koje su učenici TUŠ osvajali na stručnim natjecanjima po Domovini, a i u inozemstvu. Večeras su svjedodžbe dijeljene u, prošlog tjedna svečano otvorenom,  hotelu s pet zvjezdica, i ne treba čuditi ako neki od današnjih maturanata vrlo skoro i u tom hotelu dobiju priliku pokazati što i koliko znaju i umiju! Ravnatelj TUŠ, profesor Antun Perušina, zahvalio je upravi hotela na razumijevanju i gostoprimstvu.

Maturantima je dodatna radost bio i Godišnjak dubrovačkih maturanata, u izdanju Dubrovačkog vjesnika, a koji su svi, zahvaljujući brojnim sponzorima, dobili na poklon uz zasluženu diplomu. Nestrpljivo su se okretale stranice da se što prije dođe do svoga razreda i svojih portreta, da se vidi kako su "ispali" na slikama.

Izvor: http://www.dubrovacki.hr/clanak/64341/u-valamar-dubrovnik-presidentu-maturanti-uz-svjedodzbu-dobili-i-godisnjak-dubrovackih-maturanata