Laura Miloslavić najbolja na regionalnom natjecanju WorldSkills Croatia u disciplini Poslovanje recepcije hotel

Autor: Administrator , 5. 3. 2020.

U ponedjeljak, 2. ožujka 2020. godine održalo se regionalno natjecanje strukovnih škola za sektor turizma, u disciplinama Poslovanje recepcije hotela i Poslovanje turističkih agencija u prostorima Bluesun hotela u Supetru na otoku Braču. Domaćin natjecanja koje provodi Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih je bila Srednja škola "Brač" iz Supetra. Cilj natjecanja je promocija strukovnih zanimanja i jačanje strukovnih kompetencija te izbor po dvoje najboljih u regiji koji će u svibnju biti sudionici državnog natjecanja WorldSkills Croatia u Zagrebu. U disciplini Poslovanje recepcije hotela najbolja je bila naša učenica Laura Miloslavić čiji je mentor Ivan Udženija. U Poslovanju turističke agencije najbolje znanje pokazala je učenica Turističko-ugostiteljske škola Split. Naša učenica Paulina Šošić (mentor Nikša Grabovac), koja je kao zamjena prijavljena tek 7 dana prije natjecanja, osvojila je izvrsno 4. mjesto.

Čestitamo našim učenicama, a Lauri želimo puno uspjeha na državnom natjecanju!

Popis udžbenika  za školsku godinu 2019./2020. nalazi se na poveznici UDŽBENICI

« Svibanj 2020 »