> Obavijesti

UPUTE ZA POČETAK 2.POLUGODIŠTA

Autor: Administrator , 7. 1. 2022.

U drugom polugodištu nastavne godine 2021./2022. Turistička i ugostiteljska škola Dubrovnik prelazi na Model B nastave.

U prvom tjednu u jutarnjoj smjeni učenici 4. i H razreda su uživo u Školi, dok učenici 1.razreda imaju nastavu online. U popodnevnoj smjeni učenici 3.razreda imaju nastavu uživo, dok su učenici drugih razreda online. Sljedeći tjedan dolazi do zamjene (učenici prvih razreda su uživo,  a četvrti online te učenici drugih razreda su uživo, a treći online.

Rotacija smjena se radi svaka dva tjedna. Smjena 1./4.  je dva tjedna ujutro, a zatim dva tjedna popodne.

Kabinetska nastava se odvija uživo u Školi.

H razredi su uživo u Školi svaki tjedan.

Dopunska nastava će se odvijati online.

Tijekom odvijanja online nastave vrijede prethodne upute o objavljivanju materijala, povratnih informacija učenika i pravdanju izostanaka. Upute će biti ponovno objavljene za učenike.

Obavezna je učestala dezinfekcija i provjetravanje svih prostora.

Niže je naveden raspored učionica za prvi dan nastave. Tijekom idućeg tjedna doći će do dodatnih promjena nakon dogovora s izvođačem radova.

RASPORED UČIONICA ZA PONEDJELJAK

JUTARNJA SMJENA 4.RAZREDI I 1.H, 2.H, 3.H