> Obavijesti

OBAVIJEST-Primjena regulacija COVID potvrda

Autor: Administrator , 15. 11. 2021.

Poštovani,

Sukladno Odluci Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske o uvođenju posebne sigurnosne mjere obveznog testiranja dužnosnika, državnih službenika i namještenika, službenika i namještenika u javnim službama, službenika i namještenika u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi te zaposlenika trgovačkih društava i ustanova, a koja se odnosi i na odgojno-obrazovne ustanove.

Ovim putem naglašavamo sljedeće:

1. Sve stranke koje ulaze u Školu dužne su pri ulasku predočiti COVID potvrdu ili rezultate negativnog Antigen ili PCR testa. Ukoliko ih nemaju neće im biti dozvoljen ulazak u ustanovu.
  1. Za ulazak u Školu koristit će se isključivo ulaz u prvoj zgradi i za djelatnike i stranke.
  1. Navedena odluka ne odnosi se na učenike i na djecu mlađu od 12. godina.