DRŽAVNA SMOTRA UČENIKA S TEŠKOĆAMA U KOPRIVNICI

Autor: Administrator , 23. 4. 2018.

Naša škola je prvi put sudjelovala na Državnoj smotri učenika s teškoćama 12.i 13.4.2018. u Koprivnici. Školu su predstavljali učenik 3.H razreda Igor Palavra s mentorom Perom Radulovićem. Na izložbenom štandu predstavili su tradicionalne slastice dubrovačkog kraja koje su učenici uz strukovne nastavnike pripremili u našoj školi: pandišpanj, pincu, savijaču s južnim voćem,broštulane mjendule, arancine, džem od ljute naranče. Za učenike i mentore organiziran je doček i domjenak u Obrtničkoj školi Koprivnica, turističko vođenje i razgledavanje Koprivnice, bogat kulturni program prigodom svečanog otvorenja 17. Državne smotre uz predstavljanje sudionika na središnjem gradskom trgu, razgledavanje učeničkih postignuća tijekom školovanja, podjela pohvalnica i zahvalnica sudionicima smotre te svečana večera uz glazbeni program u hotelu Podravina. Za mentore je organiziran okrugli stol na temu "Osuvremenjivanje strukovnih kurikuluma u pomoćnim zanimanjima / TES program". Predstavnici naše škole u Koprivnicu su putovali zajedno s predstavnicima Obrtničke škole Dubrovnik. Galeriju slika pogledajte na poveznici.

Ukoliko u popisu udžbenika nisu navedeni udžbenici za pojedine predmete, predmetni nastavnici istih, će na prvom nastavnom satu dati potrebne informacije.

Dopuna:
PREHRANA I POZNAVANJE ROBE, udžbenik za 1. i 2. razredu THK, 1. razred HTT, konobare i kuhare  sve tri godine.

Šifra: 020854
Autor: TANAY,HAME