preskoči na sadržaj

Turistička i ugostiteljska škola Dubrovnik

ZAVRŠNI ISPIT

Obavijest

  • za 4.D – smjer  Turističko - hotelijerski komercijalist,  šk. god. 2018./2019.

Obrana završnog rada za učenicu Anu Hakličku održat će se u ponedjeljak 17. lipnja 2019. s početkom u 13:00 sati.

Obrana  završnog rada za sljedeće učenike održat će se u četvrtak 27.lipnja 2019. s početkom u  08:00 sati.

 

R. br.

Ime

Prezime

1.

Ana Marija

Hajdarović

2.

Erika

Đuho

3.

Luka

Bevanda

                                          Članovi ispitnog Povjerenstva:     1. Ljiljana Prce

                                                                                          2. Luka Šimunović

                                                                                          3. Ivica Eljuga

  • za 3.E – smjer  konobar,  šk. god. 2018./2019.

Obrana  Završnog rada održat će se u ponedjeljak  17.lipnja 2019. s početkom u 

11:00 sati.

R. br.

Ime

Prezime

1.

Emanuel

Jeljenić

2.

Mihael

Kulaš

3.

Roko

Lopin

4.

Antonio

Majkovica

 

                               Članovi ispitnog Povjerenstva:     1. Luka Šimunović -mentor

                                                                               2. Ivica Eljuga

                                                                               3. Ljiljana Prce

12:00 sati

R. br.

Ime

Prezime

1.

Matea

Mlinarić

2.

Mateo

Miladin

3.

Petar

Dimnić

4.

Tomi

Mimica

 

                               Članovi ispitnog Povjerenstva:     1. Ivica Eljuga -mentor

                                                                               2. Luka Šimunović

                                                                               3. Ljiljana Prce

Vremenik obrane završnih radova

Obrana završnog rada  za učenike koji su uspješno završili razred i predali završni rad.

-za 3.f razred održat će se 17.lipnja 2019. s početkom u 11.30

-za 3.g razred 18. lipnja 2019. s početkom u 12.30 

-za 3.e razred(slastičari)18. lipnja 2019. s početkom u 12.30 

-za 4.d razred -THK (kuharstvo) 27.lipnja 2019. s početkom u 8.00

 

Obrana završnog rada za 

-3.f razred održat će se 17.lipnja 2019. s početkom u 11.30

Članovi ispitnog Povjerenstva su:

1. Martina Milin

2. Tonći Vuleša

3. Ivo Žeravica

-za 3.g razred 18. lipnja 2019. s početkom u 12.30 

Članovi ispitnog Povjerenstva su:

1. Martina Milin

2. Pero Radulović

3. Ivan Bulum

-za 3.e razred (slastičari)18. lipnja 2019. s početkom u 12.30  

Članovi ispitnog povjerenstva su:

1. Marija Bazdan

2. Leo Ljubičić

3. Ivo Žeravica

-za 4.d razred -THK (kuharstvo) 27.lipnja 2019. s početkom u 8.00

Članovi ispitnog povjerenstva su:

1. Leo Ljubičić

2. Tonći Vuleša

3. Ivan Bulum


Popis udžbenika

Popis udžbenika  za školsku godinu 2019./2020. nalazi se na poveznici UDŽBENICI

IZMJENE U RASPOREDU
Natječaji za radna mjesta
OBILJEŽAVANJE
Kalendar
« Srpanj 2019 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Za razrednike
OBRASCI

 

www.postani-student.hr
www.ncvvo.hr
www.asoo.hr
www.azoo.hr
www.mzos.hr
www.tzdubrovnik.hr
www.visitdubrovnik.hr
www.bestindubrovnik.com
www.mvp.hr
www.dhmz.htnet.hr
www.zuts.hr
www.htz.hr
 
www.mint.hr
 
 

 

CMS za škole logo
Turistička i ugostiteljska škola Dubrovnik / Župska 2, HR-20000 Dubrovnik / ss-turisticka-ugostiteljska-du.skole.hr / ravnatelj@skole.hr
preskoči na navigaciju