> O školi  > Projekti

Održano Multiplikacijsko događanje

Autor: Administrator , 2. 6. 2021.

U srijedu, 2.6.2021. u sklopu Erasmus + projekta „Cultural knowledge and language competences as a means to develop the 21st century skills” u prostorijama Studentskog doma Dubrovnik održana konferencija na kojoj je prikazan rad trogodišnje suradnje partnera iz Latvije, Slovenije, Rumunjske, Češke i Poljske.
Konferenciji su nazočili ravnatelji gradskih srednjih škola, predstavnici DNŽ, HZZ, FA Linđo, Red history museum, udruge DEŠA, Studentskog centra, predstavnici umirovljenika, PU Dubrovnik, predstavnik UR instituta, CKM Dubrovnik, dubrovačkih vrtića, Udruge studenata i mladih Dubrovnik te Erasmus Student Network Dubrovnik sve skupa 39 sudionika vrlo važnih za implementaciju projekta.
Hvala svima na dolasku te što podržavate projekte poput ovog!