> O školi  > Projekti

Erasmus + projekt „Stručno znanje – siguran korak u budućnost“

Autor: Administrator , 19. 5. 2021.

Sudjelujemo u raznim projektima na koje smo iznimno ponosni, a jedan od njih je svakako Erasmus + projekt „Stručno znanje – siguran korak u budućnost“ unutar kojeg je u ožujku 2020. tim iz SSŠ “Dr Radivoj Uvalić” (Bačka Palanka) s ravnateljem Tomislavom Đuretićem boravio u Dubrovniku u cilju provedbe prakse učenika i nastavnika. Nakon pola mjeseca rada u našim hotelima i agencijama na raznim radnim mjestima i u skladu s tadašnjim lockdownom, morali su prekinuti mobilnosti i vratiti se doma. Kako bi se projekt priveo kraju, ovaj tjedan su nam u stručnom posjetu nastavnica slastičarstva Dragana Zimonja i nastavnik ugostiteljskog posluživanja Branko Knežević dok ćemo dio učeničke mobilnosti pokušati virtualno odraditi i na taj način provesti zadane ciljeve postavljene projektom.