> O školi  > Projekti

Projekt - Key Skills for European Union Hotel Staff

Autor: Administrator , 10. 10. 2014.

Turistička i ugostiteljska škola Dubrovnik prijavila je Projekt suradnje za inovacije i razmjenu dobre prakse u području strateškog partnerstva za obrazovanje odraslih, Key Skills for European Union Hotel Staff, na natječaj Erasmus+, za ključnu aktivnost 2 u području obrazovanja odraslih.

Agencija za mobilnost i programe EU ocijenila je Projekt kao najbolji od svih prijavljenih i odobrila financijsku potporu od 202.023,00 EUR.

Važno je istaknuti da je ovo jedan od ukupno dva odobrena projekta na ovom natječaju u Republici Hrvatskoj, a jedini iz naše županije.

Ovo je još jedan izuzetan uspjeh Turističke i ugostiteljske škole Dubrovnik koja je dobila ulogu koordinatora projekta čime će proširiti međunarodne aktivnosti i steći nova iskustva  radeći s  partnerima iz UK, Latvije, Italije, Slovenije i Rumunjske.  Važno je naglasiti da je projekt osmišljen i napisan u suradnji s Primrose Publishing UK, privatnom tvrtkom koja se bavi razvijanjem i promoviranjem materijala za podučavanje i učenje stranih jezika. Osim upravljanja projektom  aktivno ćemo sudjelovati u svim mobilnostima i projektnim aktivnostima kroz koje ćemo promovirati Grad, Županiju i Republiku Hrvatsku  na međunarodnoj razini.

Ukoliko u popisu udžbenika nisu navedeni udžbenici za pojedine predmete, predmetni nastavnici istih, će na prvom nastavnom satu dati potrebne informacije.

Dopuna:
PREHRANA I POZNAVANJE ROBE, udžbenik za 1. i 2. razredu THK, 1. razred HTT, konobare i kuhare  sve tri godine.

Šifra: 020854
Autor: TANAY,HAME