> O školi  > Projekti

Autor: Administrator , 16. 5. 2021.

Danas su naši učenici 2. f i 2. g razreda s nastavnikom kuharstva Ivom Žeravicom otputovali na transnacionalnu aktivnost učenja, podučavanja i osposobljavanja u Francusku (grad Guyancourt) u trajanju od pet radnih dana u sklopu projekta H.E.A.L.THY. D.I.E.T. - teacHing and Empowering AbiLiTY of stuDents In prEparing plaTes koji je financiran iz programa Erasmus + Školska partnerstva.
Riječ je o završnoj mobilnosti koja se trebala odraditi točno prije godinu dana, ali zbog pandemije projekt je produljen. Nadamo se da ćemo na ovoj mobilnosti gdje nas čekaju francuski i talijanski partneri ostvariti zadane ciljeve planirane projektom, a to je osmišljavanje jelovnika za osobe koje imaju problem s glutenom i netolerancijom na laktozu.
Jedva čekamo povratak naših učenika da nam prenesu sva stečena znanja!