> O školi  > Projekti

Završetak Erasmus+ projekta "Mobilnost u održivom razvoju"

Autor: Hilarija Lozančić Benić, 21. 11. 2016.

Završni sastanak Erasmus+ učenika Srednje šole za gostinstvo in turizem Celje održan je u petak, 18.11. 2016. povodom završetka radne prakse u Valamar hotelima. Grupa slovenskih učenika pripremila je prezentaciju njihovog jednomjesečnog rada i boravka u Dubrovniku na hrvatskom jeziku te je prikazali svojim mentorima, vodećem osoblju hotela i predstavnicima partnerske škole u hotelu Valamar Lacroma. Na kraju prezentacije, učenici su se u ime njihove škole, ravnatelja i mentorice posebno zahvalili za iznimnu prigodu koju su dobili steći nova iskustva i praksu te na gostoprimstvu partnerske škole domaćina u projektu.  Gospodin Ivan Sabljić, generalni direktor hotela Valamar Lacroma, uručio je potvrde učenicima za radnu praksu, ravnatelj škole, Antun Perušina, potvrde nazočnosti a Hilarija Lozančić Benić, koordinatorica projekta, potvrde tečaja hrvatskog jezika koji je održan u sklopu projekta. Sve uključene organizacije su zaključile da je razmjena učenika ocijenjena vrlo pozitivno i ima vrlo vrijedno iskustvo u daljnjem radu za sve partnerske organizacije te su svi skupa izrazili želju za nastavak suradnje u budućnosti. Više slika o samom događaju pogledajte klikom na više.

Popis udžbenika  za školsku godinu 2019./2020. nalazi se na poveznici UDŽBENICI

« Studeni 2019 »