> O školi  > Projekti

Peti sastanak projekta KeySkills4EUHotelStaff u Murskoj Soboti

Autor: Administrator , 3. 7. 2016.

Od 15. do 17. lipnja 2016. godine na Ekonomskom fakultetu u Murskoj Soboti održan je peti sastanak u okviru Erasmus + projekta.

Prvi dan sastanka projekta bio je posvećen završetku projekta u sklopu kojeg je organizirana završna konferencija na kojoj su predstavljeni rezultati i prozvodi projekta. Druga dva dana bila su posvećena aktivnostima koje smo proveli do završetka projekta, koji će se, naime, završiti u kolovozu. Projektna koordinatorica, Hilarija Lozančić Benić je informirala sve projektne partnere o potrebnoj financijskoj i drugoj dokumentaciji koju je nužno  dostaviti  za završetak projekta. Ineta Luka, (Latvija) detaljno je iznijela postupke pipreme  analize pilotiranja projekta  te kako napisati izvješće, pri čemu svaka partnerska zemlja piše svoje izvješće, nakon čega slijedi zajedničko izvješće za koje je odgovoran projektni tim TUSDUa. Također smo razgovarali o pripremi izvješća o događanjima koje planiramo provesti nakon završetka projekta, s ciljem nastavljanja širenja projekta. Osim toga, pripremljen je plan održivosti za projekt koji će osigurati da projekt nakon završetka ne bude zaboravljen.  Također smo razgovarali o nedavnim nužnim ispravkama koje su potrebne za Moodle e-platformu, na primjer, u obliku pravopisnih pogrešaka, veliko / malo slovo  i slično.

Popis udžbenika  za školsku godinu 2019./2020. nalazi se na poveznici UDŽBENICI

« Studeni 2019 »