> O školi  > Projekti

Ulazak u drugu godinu realizacije projekta-Treći transnacionalni sastanak u Latviji

Autor: Administrator , 19. 10. 2015.

U sklopu projekta KeySkills4EUHotelStaff održan je treći transnacionalni sastanak u Latviji, na Sveučilištu Turiba u Rigi. Na trodnevnom radnom sastanku analizirani su postignuti rezultati u proteklih pet mjeseci, od prethodnog sastanka održanog u Rumunjskoj u travnju 2015.

Prethodni period  imao je naglasak na diseminiranju i pilotiranju projekta, mobilne aplikacije, FrontDesk programa te eLearning platforme. Više informacija možete pogledati na poveznici:  http://esolams.si/elearning/

Budući da je razdoblje od svibnja do kraja kolovoza bilo planirano za pilotiranje projekta kod svih partnera, treba posebno istaknuti da u tom vrlo zauzetom dijelu godine dosta  pilotiranja je odrađeno a  naš talijanski partner IPSSA Nino Bergesse,  iz Genove radio je na završnom izvješću koje se može pogledati s više detalja na poveznici: http://language4hotel.eu/index.php/public-documents a predstavlja spoj svih izvješća partnerskih zemalja.

Drugog dana projektnog sastanka održana je konferencija na Sveučilištu Turiba,  na kojoj je u sklopu dva panela predstavljen projekt (Hilarija Lozančić Benić, Hrvatska), izvještaj analize potreba (dr.Ineta Luka, Latvija), predstavljen je rad FrontDesk programa te rad platforme za učenje (Erna Vöröš, Slovenija) i na kraju konferencije predstavljeni su rezultati pilotiranja projekta (David Sephton, UK). U pauzi između radnih sastanaka sudionici partnerskih zemalja imali su prigodu upoznati se s radom Sveučilišta te kulturnom i povijesnom baštinom grada Rige i Latvije. Četvrti transnacionalni sastanak planiran je za drugu polovicu travnja 2016. u Italiji.

Ukoliko u popisu udžbenika nisu navedeni udžbenici za pojedine predmete, predmetni nastavnici istih, će na prvom nastavnom satu dati potrebne informacije.

Dopuna:
PREHRANA I POZNAVANJE ROBE, udžbenik za 1. i 2. razredu THK, 1. razred HTT, konobare i kuhare  sve tri godine.

Šifra: 020854
Autor: TANAY,HAME