OBAVIJESTI
OBAVIJEST ZA POLAZNIKE OBRAZOVANJA ODRASLIH

U skladu s naputcima Stožera i prelaskom na online nastavu od 14. prosinca 2020. godine za sve ispitne rokove i konzultacije u Obrazovanju odraslih. koji su predviđeni od tog datuma pa nadalje, molimo Vas da se prvo javite u tajništvo Obrazovanja odraslih na broj 640-426 ili na mobitel 098/366-518 kako bi dogovorili detalje oko online polaganja ispita s predmetnim profesorom.

Ispitne rokove za naredne mjesece objavit ćemo sredinom siječnja, ovisno o epidemiološkoj situaciji, na web stranici Škole ali svakako će se polaganja ispita nastaviti.
Za sve dodatne informacije stojimo vam na raspolaganju.

OBAVIJEST ZA POLAZNIKE OBRAZOVANJA ODRASLIH

Zbog situacije uzrokovane virusom COVID-19, svi ispitni rokovi i termini konzultacija u Obrazovanju odraslih su promijenjeni.
Stoga Vas molimo da svaki vaš dolazak na konzultacije ili polaganje ispita prethodno dogovorite
na mobitel 098/366-518 ili na mail adresu obrazovanje.odraslih@tusdu.hr, od 9 do 12 sati svakim radnim danom, kako bi mogli ugovoriti nove termine.

TURISTIČKA I UGOSTITELJSKA ŠKOLA

OBRAZOVANJE ODRASLIH

DUBROVNIK

R a s p i s u j e:

KLASA: 112-02/20-01-5

URBROJ: 2117/1-45-01-20-1

Dubrovnik, 28. kolovoza 2020.

NATJEČAJ ZA UPISE U ŠKOLU STRANIH JEZIKA

TEČAJEVI ŠPANJOLSKOG I FRANCUSKOG JEZIKA (40 sati)

Subotnji modul sastoji se od 3 sata interaktivne nastave s  s predviđenom pauzom. Prvi nastavni blok temeljit će se na gramatici i vokabularu, a u drugom bloku težište je na praktičnim vještinama s kojima se polaznici susreću u svakodnevnom životu i radu.

Prema Europskom kvalifikacijskom okviru početni tečajevi iz španjolskog i francuskog jezika obuhvaćaju znanje A1 stupnja a napredni tečaj iz španjolskog jezika znanje A2-B1 i uvjet je dvije godine učenja spomenutog jezika.

Tečajevi uključuju:

• Inicijalno testiranje znanja (kako bi odredili koji tečaj možete pohađati)
  • Savjetovanje s jezičnim savjetnikom
  • Definiranje individualnih ciljeva
  • 40 školskih sati nastave, u periodu od rujna do prosinca 2020.
  • Dodatne nastavne materijale
  • Potvrdu o odslušanom tečaju jezika

Početak tečajeva je 19. rujna 2020. u 9 sati, a cijena je 1.600 kn po osobi. Minimalna dob 12 godina i broj polaznika po tečaju je 10 osoba. Prijave će se provoditi od 1. do 15. rujna 2020. godine, svakim radnim danom od 09:00 do 13:00  sati na telefon 640-426 i mobitel 098/366-518, ili u prostorima tajništva Obrazovanja odraslih u Turističkoj i ugostiteljskoj školi Dubrovnik.

Voditeljica Obrazovanja odraslih

Ivana Luetić Hotko

za upis u programe obrazovanja odraslih

školske 2020/21. godine

1. Program za stjecanje srednje stručne spreme za zanimanja:

• konobar
  • kuhar
  • slastičar
  • hotelijersko-turistički tehničar (4 god)
  • turističko-hotelijerski komercijalist  (4 god)

Napomena: ovisno o razvoju epidemiološke situacije vezane za COVID - 19 ispiti i konzultacije će se odvijati i putem online platformi.

U ovoj školskoj godini odobren je na ukupan iznos školarine popust od 15 %. Upis traje od 01. rujna do zaključno 30. rujna 2020. godine, svaki radni dan od 09,00 do 13,00 sati u prostorijama tajništva Obrazovanja odraslih, Župska 2.

Sve potrebne informacije mogu se dobiti na telefon 640-426 i mobitel 098/366-518.

KLASA: 112-02/20-01-5

URBROJ: 2117/1-45-01-20-2

Dubrovnik, 28. kolovoza 2020.

Voditeljica Obrazovanja odraslih

Ivana Luetić Hotko, dipl.oec.