OBAVIJESTI
OBAVIJEST ZA POLAZNIKE OBRAZOVANJA ODRASLIH

Zbog situacije uzrokovane virusom COVID-19, svi ispitni rokovi i termini konzultacija u Obrazovanju odraslih su promijenjeni.
Stoga Vas molimo da svaki vaš dolazak na konzultacije ili polaganje ispita prethodno dogovorite
na mobitel 098/366-518 ili na mail adresu obrazovanje.odraslih@tus.du, od 9 do 12 sati svakim radnim danom, kako bi mogli ugovoriti nove termine.

TURISTIČKA I UGOSTITELJSKA ŠKOLA

OBRAZOVANJE ODRASLIH

DUBROVNIK

R a s p i s u j e:

KLASA: 112-02/20-01-5

URBROJ: 2117/1-45-01-20-1

Dubrovnik, 28. kolovoza 2020.

NATJEČAJ ZA UPISE U ŠKOLU STRANIH JEZIKA

TEČAJEVI ŠPANJOLSKOG I FRANCUSKOG JEZIKA (40 sati)

Subotnji modul sastoji se od 3 sata interaktivne nastave s  s predviđenom pauzom. Prvi nastavni blok temeljit će se na gramatici i vokabularu, a u drugom bloku težište je na praktičnim vještinama s kojima se polaznici susreću u svakodnevnom životu i radu.

Prema Europskom kvalifikacijskom okviru početni tečajevi iz španjolskog i francuskog jezika obuhvaćaju znanje A1 stupnja a napredni tečaj iz španjolskog jezika znanje A2-B1 i uvjet je dvije godine učenja spomenutog jezika.

Tečajevi uključuju:

• Inicijalno testiranje znanja (kako bi odredili koji tečaj možete pohađati)
  • Savjetovanje s jezičnim savjetnikom
  • Definiranje individualnih ciljeva
  • 40 školskih sati nastave, u periodu od rujna do prosinca 2020.
  • Dodatne nastavne materijale
  • Potvrdu o odslušanom tečaju jezika

Početak tečajeva je 19. rujna 2020. u 9 sati, a cijena je 1.600 kn po osobi. Minimalna dob 12 godina i broj polaznika po tečaju je 10 osoba. Prijave će se provoditi od 1. do 15. rujna 2020. godine, svakim radnim danom od 09:00 do 13:00  sati na telefon 640-426 i mobitel 098/366-518, ili u prostorima tajništva Obrazovanja odraslih u Turističkoj i ugostiteljskoj školi Dubrovnik.

Voditeljica Obrazovanja odraslih

Ivana Luetić Hotko

za upis u programe obrazovanja odraslih

školske 2020/21. godine

1. Program za stjecanje srednje stručne spreme za zanimanja:

• konobar
  • kuhar
  • slastičar
  • hotelijersko-turistički tehničar (4 god)
  • turističko-hotelijerski komercijalist  (4 god)

Napomena: ovisno o razvoju epidemiološke situacije vezane za COVID - 19 ispiti i konzultacije će se odvijati i putem online platformi.

U ovoj školskoj godini odobren je na ukupan iznos školarine popust od 15 %. Upis traje od 01. rujna do zaključno 30. rujna 2020. godine, svaki radni dan od 09,00 do 13,00 sati u prostorijama tajništva Obrazovanja odraslih, Župska 2.

Sve potrebne informacije mogu se dobiti na telefon 640-426 i mobitel 098/366-518.

KLASA: 112-02/20-01-5

URBROJ: 2117/1-45-01-20-2

Dubrovnik, 28. kolovoza 2020.

Voditeljica Obrazovanja odraslih

Ivana Luetić Hotko, dipl.oec.