preskoči na sadržaj

Turistička i ugostiteljska škola Dubrovnik

Nastavak obrazovanja - OBAVIJEST

Autor: Administrator , 15. 10. 2014.

Učenici su uvjetno upisani te su u obvezi sve razlikovne i dopunske ispite položiti do 29. kolovoza 2015. god. kako bi s početkom školske godine 2015./2016. počeli pohađati nastavu  IV. razreda za zanimanje turističko-hotelijerski komercijalist.
 
Učenici su dužni u administraciji Škole na propisanom obrascu prijaviti polaganje ispita do 05. u mjesecu, a ispiti će se održavati u posljednjem tjednu tekućeg mjeseca s iznimkom u mjesecu srpnju i kolovozu 2015. god. za koje će rokovi biti objavljeni na oglasnoj ploči i 
 
Učenici imaju pravo polagati svaki dopunski ili razlikovni ispit tri puta.
 
 

I. KONOBAR
 
DOPUNSKI ISPITI: (informacije o sadržaju svakog dopunskog ispita učenici će dobiti na  konzultacijama s predmetnim nastavnikom)
 
1. Gospodarska matematika –za I. razred- Olivera Đorđević 
 
2. Gospodarska matematika –za II. razred- Olivera Đorđević
 
3. Gospodarska matematika –za III. razred- Olivera Đorđević
 
4. Povijest – za II. razred – Tihana Benković
 
5. Kuharstvo – za III. razred – Pero Radulović
 
RAZLIKOVNI ISPITI:
 
1. Poslovno dopisivanje – za I. razred - Ante Kristić
 
2. Poslovno dopisivanje – za II. razred - Ante Kristić
 
3. Statistika – za III. razred – Olivera Đorđević
 
4. Knjigovodstvo – za III. razred – Amalia Milohnić
 
5. Gospodarsko pravo- za II. razred – Dubravka Vidlička
 
Učenici su dužni do 29. kolovoza 2015. god. u dogovoru sa stručnim učiteljem Stijepom Franušićem odraditi praktičnu nastavu za II. i III. razred.
 
II. KUHAR I SLASTIČAR
 
DOPUNSKI ISPITI: (informacije o sadržaju svakog dopunskog ispita učenici će dobiti na  konzultacijama s predmetnim nastavnikom)
 
1. Hrvatski jezik – za I. razred - Ana Kukrika
 
2. Hrvatski jezik – za II. razred – Ana Kukrika
 
3. Hrvatski jezik – za III. razred – Ana Kukrika
 
4. Engleski jezik, I. strani jezik – za I. razred – Bruna Dizdar
 
5. Engleski jezik, I. strani jezik – za II. razred – Bruna Dizdar
 
6. Engleski jezik, I. strani jezik – za III. razred – Bruna Dizdar
 
7. Njemački jezik, II. strani jezik – za I. razred – Vesna Obradović
 
8. Njemački jezik, II. strani jezik – za II. razred – Vesna Obradović
 
9. Njemački jezik, II. strani jezik – za III. razred – Vesna Obradović
 
10. Gospodarska matematika –za I. razred- Olivera Đorđević
 
11. Gospodarska matematika –za II. razred- Olivera Đorđević
 
12. Gospodarska matematika –za III. razred- Olivera Đorđević
 
13. Povijest – za II. razred – Tihana Benković
 
14. Ugostiteljsko posluživanje – za III. razred – Luka Šimunović 
 
RAZLIKOVNI ISPITI:
 
1. Poslovno dopisivanje – za I. razred - Ante Kristić
 
2. Poslovno dopisivanje – za II. razred - Ante Kristić
 
3. Statistika – za III. razred – Olivera Đorđević
 
4. Knjigovodstvo – za III. razred – Amalia Milohnić
 
5. Gospodarsko pravo – za II. razred - Dubravka Vidlička
 
6. Poslovna psihologija s komunikacijom – za III. razred – Maris Kutanjac
 
7. Turistički zemljopis - za III. razred – Stanka Veraja
 
Učenici su dužni do 29. kolovoza 2015. god. u dogovoru sa stručnom učiteljicom Ljiljanom Prce odraditi praktičnu nastavu za I. i III. razred.
 
 




Pravilnik o nastavku obrazovanja

Popis udžbenika

Popis udžbenika  za školsku godinu 2019./2020. nalazi se na poveznici UDŽBENICI

IZMJENE U RASPOREDU
Natječaji za radna mjesta
OBILJEŽAVANJE
Kalendar
« Prosinac 2019 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

Za razrednike
OBRASCI

 

www.postani-student.hr
www.ncvvo.hr
www.asoo.hr
www.azoo.hr
www.mzos.hr
www.tzdubrovnik.hr
www.visitdubrovnik.hr
www.bestindubrovnik.com
www.mvp.hr
www.dhmz.htnet.hr
www.zuts.hr
www.htz.hr
 
www.mint.hr
 
 

 

CMS za škole logo
Turistička i ugostiteljska škola Dubrovnik / Župska 2, HR-20000 Dubrovnik / ss-turisticka-ugostiteljska-du.skole.hr / ravnatelj@skole.hr
preskoči na navigaciju