> Obavijesti

Projekt - Key Skills for European Union Hotel Staff

Autor: Administrator , 9. 10. 2014.

Turistička i ugostiteljska škola Dubrovnik prijavila je Projekt suradnje za inovacije i razmjenu dobre prakse u području strateškog partnerstva za obrazovanje odraslih, Key Skills for European Union Hotel Staff, na natječaj Erasmus+, za ključnu aktivnost 2 u području obrazovanja odraslih.

Agencija za mobilnost i programe EU ocijenila je Projekt kao najbolji od svih prijavljenih i odobrila financijsku potporu od 202.023,00 EUR.

Važno je istaknuti da je ovo jedan od ukupno dva odobrena projekta na ovom natječaju u Republici Hrvatskoj, a jedini iz naše županije.

Ovo je još jedan izuzetan uspjeh Turističke i ugostiteljske škole Dubrovnik koja je dobila ulogu koordinatora projekta čime će proširiti međunarodne aktivnosti i steći nova iskustva  radeći s  partnerima iz UK, Latvije, Italije, Slovenije i Rumunjske.  Važno je naglasiti da je projekt osmišljen i napisan u suradnji s Primrose Publishing UK, privatnom tvrtkom koja se bavi razvijanjem i promoviranjem materijala za podučavanje i učenje stranih jezika. Osim upravljanja projektom  aktivno ćemo sudjelovati u svim mobilnostima i projektnim aktivnostima kroz koje ćemo promovirati Grad, Županiju i Republiku Hrvatsku  na međunarodnoj razini.