> Obavijesti

Lista odabranih udžbenika i pripadajućih dopunskih nastavnih sredstava za šk. god. 2014./2015.

Autor: Administrator , 27. 6. 2014.

Lista sadrži popis obveznih udžbenika i pripadajućih dopunskih nastavnih sredstava koji će se od školske godine 2014./2015. koristiti u Turističkoj i ugostiteljskoj školi Dubrovnik.

Sukladno članku 23. Zakona o udžbenicima za osnovnu i srednju školu (Narodne novine, br. 27/10., 55/11. i 101/13.), udžbenici i pripadajuća dopunska nastavna sredstva u uporabi su najmanje četiri godine, računajući i školsku godinu u kojoj su odabrani.

Ukoliko je za određeni predmet ponuđeno više udžbenika ili nije određen udžbenik učenici će na prvom satu iz tog predmeta saznati koji će udžbenik koristiti.

Priloženi dokumenti:
Popis_udzbenika_2014.pdf (97.73 KB)