> Obavijesti

Španjolski profesori u posjetu TUŠ-u

Autor: Administrator , 12. 6. 2014.

Turistička i ugostiteljska škola Dubrovnik, na čelu s ravnateljem Antunom Perušinom, ugostila je pet predstavnika, strukovnih profesora, iz španjolske srednje turističko-ugostiteljske škole Centro Integrado de Formacion Profesional Costa de Azahar iz grada Castellon de la Plana u sklopu programa EU, Leonardo da Vinci, koji su boravili u Dubrovniku od 5.do 7. lipnja. Jedna od njihovih tema interesa za istraživanje je obrazovanje u turizmu, hotelijerstvu i ugostiteljstvu. Gosti su posjetili školu, upoznati su s organizacijom njezina rada, kako praktičnog dijela tako i onog koji se odnosi na nastavu kao i projektima u koje je škola uključena. Dogovorili su daljnju suradnju i moguću razmjenu učenika u sklopu projekta. Posjet školi protekao je u ugodnoj atmosferi, a nakon posjeta školi španjolski profesori obišli su i neke od dubrovačkih hotela, povijesnu cjelinu i gradske atrakcije uz prezentaciju u TZ grada Dubrovnika.