> Obavijesti

DRŽAVNO NATJECANJE IZ STRANIH JEZIKA 2014.

Autor: Administrator , 9. 5. 2014.

Nakon postignutih iznimnih rezultata na županijskom natjecanju, tri učenika četvrtih razreda Turističke i ugostiteljske škole pozvana su na sudjelovanje na državnom natjecanju iz stranih jezika.
Državno natjecanje iz francuskoga i talijanskoga jezika održalo se u Primoštenu od 6. do 8. travnja 2014., a natjecanje iz engleskoga jezika u Zadru od 22. do 24. travnja 2014.

• Marko Medak, učenik 4a razreda, natjecao se iz francuskog jezika i osvojio 5. mjesto. Mentorica – Marina Kristić Kulušić.
  • Antonio Labriola, učenik 4b razreda, natjecao se iz talijanskog jezika i osvojio 4. mjesto te nagradu za najkreativniji sastavak. Mentorica – Ivana Ljubimir.
  • Antonio Sviličić, učenik 4a razreda, natjecao se iz engleskoga jezika i osvojio 9. mjesto. Mentorica – Ana Memed.