> Obavijesti

Otvoren kabinet za kuharstvo i slastičarstvo

Autor: Administrator , 5. 2. 2014.

U Turističko-ugostiteljskoj školi jutros je svečano otvoren kabinet za kuharstvo i slastičarstvo s pet odjeljaka, koncipiran na suvremen način tako da omogućava inovativne pristupe u realizaciji praktične nastave. Riječ je o projektu na kojem se radio od 2009. godine, a u koji je utrošeno čak 1,7 milijuna kuna. Ministarstvo turizma dalo je 400 tisuća kuna za provedbu ovog projekta, a Županija i škola sudjelovale su sa po 650 tisuća kuna. Svečanu vrpcu na otvorenju zajedno su presjekli župan dubrovačko- neretvanski Nikola Dobroslavić i pomoćnica ministra prosvjete, obrazovanja i sporta Sabina Glasovac.

Foto

Izvor: http://www.dubrovacki.hr/clanak/59690/otvoren-kabinet-za-kuharstvo-i-slasticarstvo