STRUČNI SKUP NASTAVNIKA UGOSTITELJSKOG POSLUŽIVANJA, KUHARSTVA, SLASTIČARSTVA I PRAKTIČNE NASTAVE

Autor: Administrator , 23. 4. 2018.

U organizaciji strukovnih nastavnika TUŠ Dubrovnik organiziran je 17. travnja Stručni skup za nastavnike ugostiteljskog posluživanja, kuharstva, slastičarstva i praktične nastave. Na skupu su sudjelovali nastavnici iz nekoliko dalmatinskih županija.
Tema skupa bila je "Autohtone sorte vina Dubrovačko - neretvanske županije". Radionicu predstavljanja i kušanja vina vodio je prof. Luka Šimunović uz asistenciju učenika 4.d razreda Romana Jarka i Ivana Parila.
Sudionici su nakon organiziranog ručka u školi u hotelu Excelsior u popodnevnim satima pratili natjecanje najboljih somelijera Dalmacije, a za kraj je organizirana posjeta vrhunskim dubrovačkim restoranima Nautika i 360° te njihovim bogatim vinotekama. Galeriju slika pogledajte na poveznici.

Autor: Administrator , 23. 4. 2018.

Ukoliko u popisu udžbenika nisu navedeni udžbenici za pojedine predmete, predmetni nastavnici istih, će na prvom nastavnom satu dati potrebne informacije.

Dopuna:
PREHRANA I POZNAVANJE ROBE, udžbenik za 1. i 2. razredu THK, 1. razred HTT, konobare i kuhare  sve tri godine.

Šifra: 020854
Autor: TANAY,HAME