Autor: Administrator , 8. 11. 2017.

Gand Gourmet je međunarodni festival u sklopu kojeg se odvija individualno međunarodno natjecanje konobara, barmena, barista  te natjecanje ugostiteljskih objekata (restorana i konoba) kao timsko natjecanje konobar-kuhar.

Treće izdanje festivala Grand Gourmet započelo je 7.11. u hotelu Meteor koji će tako do petka 10. studenog biti jedan od centara gastro scene Dalmacije i Hrvatske, pa možda i šire. U Makarsku je, naime, doputovalo preko stotinu natjecatelja iz Hrvatske i još sedam zemalja regije, koji će se u iduća tri dana natjecati u brojnim individualnim i timskim kategorijama. Posebno treba naglasiti da su naše učenice sudionice ovog događaja ovaj put osvojile  4.mjesto-Matea Mlinarić, 2.e, Antoneta Mihaica i Klara Ljubenko 4.d. Ovaj odlazak u Makarsku je i svrsishodno nagradno putovanje učenicima koji radili na dubrovačkoj trpezi ove godine.  Učenici naše škole  uz poticaj TZ i Grada organizirali su osmu po redu dubrovačku trpezu gdje su se tim događajem ponajprije zahvalili građanima grada Dubrovnika na strpljenu i toleranciji koju su pružili tijekom sezone;  ugostiteljski objekti su prezentirali svoju ponudu i treća hvalevrijedna svrha ovog događaja je doniranje skupljenog novca Udruzi slijepih Dubrovačko-neretvanske županije za obuku pasa vodiča.

p7.jpg (239.69 KB)

Ukoliko u popisu udžbenika nisu navedeni udžbenici za pojedine predmete, predmetni nastavnici istih, će na prvom nastavnom satu dati potrebne informacije.

Dopuna:
PREHRANA I POZNAVANJE ROBE, udžbenik za 1. i 2. razredu THK, 1. razred HTT, konobare i kuhare  sve tri godine.

Šifra: 020854
Autor: TANAY,HAME