> Obavijesti

ORGANIZACIJA NASTAVE OD 25. SVIBNJA 2022.

Autor: Administrator , 23. 5. 2022.

Drage učenice i učenici,

u srijedu, 25. svibnja 2022., nastava će se za sve učenike maturalnih razreda odvijati u prostorima škole u jutarnjoj smjeni. Svi ostali razredi će taj dan imati nastavu online u svojoj smjeni (1. razredi jutarnja smjena, 2./3. razredi popodnevna smjena).

Od četvrtka, 26. svibnja 2022., prestajemo s održavanjem online nastave i svi učenici se vraćaju na nastavu po A modelu (nastava uživo). Radi nedostatka prostora nastava za učenike svih trećih razreda će se odvijati u Garištu, dok učenici 1. i 2. razreda ostaju u Župskoj 2.

Učenici do kraja tjedna nastavljaju s istom smjenom (1. razredi jutro, 2./3. razredi popodne). Promjene smjena će se odvijati na tjednoj bazi, umjesto dosadašnja 2 tjedna.

Molimo vas, obratite pozornost na izmjene rasporeda na službenoj stranici škole.