> Obavijesti

Autor: Administrator , 15. 3. 2022.

U TUŠDU je 15. ožujka 2022. održano Županijsko natjecanje iz talijanskog, francuskog i španjolskog jezika za osnovne i srednje škole.
Učenici naše škole Ana Miloglav i Noa Geiger osvojili su prvo mjesto iz španjolskog jezika na A i B listi, uz mentorice Marinu Kristić-Kulušić i Barbaru Di Ceglie. Drugo i treće mjesto osvojile su učenice Karla Šantić i Antonia Kraljević, uz mentorstvo Barbare Diceglie.
Iz francuskog jezika prvo mjesto osvojila je Ramona Antea Đerek, uz mentorstvo Dine Butijer, te drugo mjesto Antonela Rodić, uz mentorstvo Marine Kristić-Kulušić.
Iz talijanskog jezika učenice Mihaela Dender i Petra Vuknić osvojile su prva mjesta na A listi, uz mentorstvo Nikolete Đuho Milun.
Čestitamo našim učenicima i mentorima!!!