> Obavijesti

WORLD EDUCATION

Autor: Administrator , 17. 3. 2021.

U četvrtak, 18. ožujka, od 14 do 18 sati održat će se virtualni Sajam svjetskog obrazovanja.  Agencija IntegralEdu pozivamo sve učenike 3. i 4. razreda na sudjelovanje.

Učenici će imati priliku razgovarati izravno s predstavnicima sveučilišta u Nizozemskoj, Danskoj, Velikoj Britaniji, Njemačkoj, Austriji pa čak i Rusiji i Kanadi, konzultirati se s našim obrazovnim savjetnicima te poslušati informativne prezentacije o obrazovanju u inozemstvu.

Sudjelovanje je besplatno, a prijave, kao i više informacija o događaju, dostupne su klikom na link: https://bit.ly/wef-virtual .
Prije samog sajma potrebno je napraviti registraciju na gore navedenom linku.