> Obavijesti

Natjecanje mladih Hrvatskog crvenog križa

Autor: Administrator , 8. 3. 2020.

Jučer, 7. ožujka 2020. održano je 24. natjecanje mladih Hrvatskog crvenog križa. Natjecanje je održano u sportskoj dvorani u Gospinom polju.
Učenici naše škole natjecali su se u kategoriji mladi (srednje škole) te u konkureciji od devet škola zauzeli peto mjesto. HCK ekipa Turističke i ugostiteljske škole Dubrovnik: Isaura Brković, Petra Bošković, Ivana Antunivić, Paula Mazić, Andrijana Kasavica i Toni Praštalo, mentor: Ivan Udženija.
Naš tim je nastupio u izmijenjenoj postavi zbog bolesti učenika pa posebna zahvala ide Petri koja se natjecala pod visokom temperaturom te Adrijani i Toniju koji su se hrabro priključili timu na dan natjecanja i pokazali zavidno znanje iz pružanja prve pomoći.