> Obavijesti

Posjet medijskim kućama

Autor: Administrator , 6. 3. 2020.

U cilju međupredmetne korelacije (uvod u odnose s javnošću i hrvatski jezik) učenici 3.tg i 3.htt, 2.tg i 1.a sa svojim profesoricama Majom Milošević i Brankom Gunjinom posjetili su danas (petak) prostorije Radiopostaje Dubrovnik, Dubrovačke televizije i Dubrovačkog vjesnika u cilju stjecanja praktičnog znanja o tehnikama i alatima u odnosima s javnošću.
Učenici su s velikom pozornošću pratili obraćanje novinara tih medijskih kuća kao dio mogućeg izbora budućeg zanimanja i kao dio terenske nastave spomenutih predmeta.
Ovo je bio vrlo vrijedan i važan posjet koji su učenici rado prihvatili.yeslaugh