> Obavijesti

Toni Grgurević najbolji u disciplini Kuhar na regionalnom natjecanju WorldSkills Croatia

Autor: Administrator , 6. 3. 2020.

U utorak,3.ožujka 2020. u hotelu “Liburna”u Korčuli završeno je trodnevno Regionalno WSC natjecanje učenika ugostiteljske struke,na kojemu se je natjecalo 16 škola,čiji su učenici sa svojim mentorima u Ugostiteljskom praktikumu SŠ Petra Šegedina u Korčuli pokazali primjetno znanje s tehnikom rada, vještine, kreativnost i hrabrost,što je po uzoru na World Skills natjecanja, Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih i tražila kroz natjecanje. Naši učenik Toni Grgurević osvojio je drugo mjesto u disciplini kuhar, mentor Leo Ljubičić. Anja Đuričić osvojila je treće mjesto u disciplini slastičar, mentorica Marija Bazdan. Marijo Plana osvojio je peto mjesto-konobar, mentor Ivica Eljuga. Svim našim učenicima i mentorima čestitamo na uspjehu a posebne čestitke idu Toniju. Bravo!