> Obavijesti

Županijsko natjecanje iz informatike

Autor: Administrator , 17. 2. 2020.

Županijsko natjecanje iz informatike održano je u petak, 14. veljače 2020., u Srednjoj školi fra Andrije Kačića Miošića Ploče. Našu školi predstavljali su učenici Mateo Baća (2. c razred) u kategoriji Osnove informatike – Strukovne škole gdje je zauzeo 4. mjesto i Lea Matana (2. tg razred) u kategoriji Osnove informatike – Gimnazije gdje je također zauzela 4. mjesto. Učenike je za natjecanje pripremala profesorica Margarita Lucin Zlatković.

Konačni popis učenika pozvanih na državno natjecanje bit će objavljen do 25. veljače 2020. Više možete pročitati na sljedećoj poveznici https://informatika.azoo.hr/.

Čestitamo Mateu i Lei!