> Obavijesti

„Podijelimo radost Božića“.

Autor: Administrator , 6. 12. 2019.

Poštovani učenici, roditelji i nastavnici,

Prije svega VELIKO HVALA svima vama koji ste na bilo koji način sudjelovali u proteklih jedanaest akcija”Podijelimo radost Božića”, uz zahvalu Gospodinu što vam je zasigurno trud već i nagradio.

Pozivamo sve učenike i nastavnike da se i ove godine uključe u 13. humanitarnu akciju “Podijelimo radost Božića” kojom će se Božić i svi lijepi blagdanski dani koji slijede učiniti ljepšima i toplijima pojednicima i obiteljima u Kninu.

Paketi s nekvarljivom hranom i higijenskim potrepštinama mogu se donijeti u prostorije Škole od ponedjeljka, 9.12.do petka 13.12.  Hvala. angel