Obilježavanje Dana sigurnijeg interneta

Autor: Administrator , 7. 2. 2018.

U našoj školi smo 6.2.2108. obilježili Dan sigurnijeg interneta na satovima računalstva/informatike.

Učenici svih razreda, moći će do kraja tjedna, na satu računalstva/informatike, razgovarati o sigurnom korištenju interneta, o načinima zaštite računala kao i o zaštiti svoje privatnosti.

Svi korisnici interneta trebaju paziti da u svojoj komunikaciji slobodu govora ne koriste za govor mržnje, te da se prema drugima uvijek odnose s poštovanjem.

Svi učenici upoznati su s radom hrvatskog centra za sigurniji internet koji osigurava i besplatnu telefonsku liniju  0800-606-606  koja je dostupna za savjete ukoliko ste na bilo koji način izloženi internetskom nasilju ili kada posumnjate da netko koristi vaš profil kako bi vrijeđao druge te vas tako doveo u nepoželjnu situaciju u kojoj vi izgledate kao nasilnik.

Više informacija možete naći na plakatima u školskom hodniku, u učionicama računalstva/informatike kao i na poveznici:

Neka bolji internet krene od nas! Koristite internet uz ovogodišnji

slogan Dana sigurnijeg interneta:

Stvaraj, poveži se i širi poštovanje!

Create, connect and share respect

Autor: Katarina Krstičević

Ukoliko u popisu udžbenika nisu navedeni udžbenici za pojedine predmete, predmetni nastavnici istih, će na prvom nastavnom satu dati potrebne informacije.

Dopuna:
PREHRANA I POZNAVANJE ROBE, udžbenik za 1. i 2. razredu THK, 1. razred HTT, konobare i kuhare  sve tri godine.

Šifra: 020854
Autor: TANAY,HAME